Atribuită
Cumpărare directă
Cullmann Peru este un rucsac robust si confortabil ce iti permite acces rapid la aparat, ideal pentru fotografia in natura, indiferent de vreme. Rucsacul are un exterior rezistent la zgarieturi si umezeala si o husa ce il va proteja de ploaie. Peru poate acomoda un aparat semi-profesional DSLR sau o camera CSC si are despartitoare interioare ce pot fi rearanjate pentru echipamentul tau. Rucsacul este potrivit si pentru un laptop sau o tableta de 11 inch. • Dimensiuni interne: 125 x 220 x 300 mm • Greutate: 1.5kg mai putin
- Număr anunț
- DA25790652
- Autoritate contractantă
- Universitatea Nationala de Arte Din Bucuresti (CUI 4602033)
- Furnizor / câștigător
- F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
- Cod CPV
- 38650000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 336,13 RON
- Valoare atribuită
- 336,13 RON
- Data publicării
- 15.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.