Atribuită Cumpărare directă

Pix cu mecanism albastre - 120 bucati x 1,20 lei Pix cu mecanism negru - 24 bucati x 1,20 lei Pix cu gel cu mecanism - 36 bucati x 3,30 lei Banda corectoare - 10 bucati x 3,60 lei Tavite plastic documente - 6 bucati x 7,95 lei Fluid corector - 5 bucati x 3.20 lei Dosar plic carton - 500 buc x 0.60 lei File plastic A4 100 bucatt/set - 10 seturi x 7,50 lei Creion cu guma - 24 bucati x 0,85 lei Radiera - 5 bucati x 1,90 lei HDD Extern 2 TB 2.5” 3.0 - 3 bucati x 300,00 lei

Număr anunț
DA25789971
Autoritate contractantă
Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
Furnizor / câștigător
POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.696,20 RON
Valoare atribuită
1.696,20 RON
Data publicării
15.06.2020 00:00
Data finalizării
15.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.696,20 RON

din 1.696,20 RON estimat