Atribuită
Cumpărare directă
EPRUBETA PLUVIOMETRICA GRADATA - 5 BUC. Caracteristici: - sticlă gradată pe verticală din 0,1 în 0,1 mm/m2, - cu cioc, - înălțimea totală de 27 cm, - capacitatea eprubetei pluviometrice la diviziunea maximă de 10mm/m2 este de 200 ml - adaptată pentru un cilindru colector (pluviometru clasic) cu suprafața de colectare de 200 cm2 - diametru interior aproximativ 3,8 cm Produsele vor fi insotite de Certificat de calitate şi garanție și Declaraţie de conformitate. Pretul include transportul la sediul SGA Suceava.
- Număr anunț
- DA25776127
- Autoritate contractantă
- Administratia Nationala "Apele Romane" - Administratia Bazinala de Apa Siret (CUI 18264854)
- Furnizor / câștigător
- PROTAR SERVICE SRL (CUI 5066847)
- Cod CPV
- 33192500-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 277,50 RON
- Valoare atribuită
- 277,50 RON
- Data publicării
- 11.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.