Atribuită
Cumpărare directă
MANUSI MAXI GRIP M/8 20X10.08 REPARATIE ENDOMOR HUSQVARNA 1X33.61 REPARATIE MTC 1X42.02 REPARATIE MTC 1X42.02 SACI RAFIE 50L 25X0.84 RULMENT SKF 6000 2X13.45 RULMENT SKF 6001 1X15.13 RULMENT SKF 6202 1X16.81 SET PINIOANE FS 260,311,360,410,460 1X256.30 SURUB CAP IMBUS 1X5.04 TUB DISTANTIER FS 260,311,360,410,460,490 1X7.56 DISC CENTRIFUGA FS 260 1X4.2 OPRITOR SIGURANTA FS 260 1X5.04 MANOPERA1X84.06 AUTOCUT 46-2 6X88,24 SFOARA CANEPA 6MM 20X0.67
- Număr anunț
- DA25759849
- Autoritate contractantă
- Serv.Public Directia Întretinerea, Repararea Patrimoniului Consiliului Local, Serv. Iluminat Public, Dezapezire Resita (CUI 15082947)
- Furnizor / câștigător
- C.D.A. BAICAL 2003 SRL (CUI 16083509)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.310 RON
- Valoare atribuită
- 1.310 RON
- Data publicării
- 09.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.