Atribuită Cumpărare directă

Colectare deseuri menajere pentru Serviciul Fiscal Orăşenesc Zărneşti, pentru perioada 16.06.2020-15.07.2020

Număr anunț
DA25791308
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE BRASOV (CUI 4317495)
Furnizor / câștigător
VECTRA SERVICE SRL (CUI 6816530)
Cod CPV
90511000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
116,41 RON
Valoare atribuită
116,41 RON
Data publicării
15.06.2020 00:00
Data finalizării
19.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

116,41 RON

din 116,41 RON estimat