Atribuită Cumpărare directă

-cap trimmy T45 M12 = 2x190 -bujie 2T NGK = 1x20 -curea masa de taiere = 1x230 -curea TC 138 = 1x250 -cablu ambreiaj = 1x150 -fir trimmy 3,0mmx169m = 3x220 -ulei motor 4T SAE30-0,6l = 3x23 -ulei amestec Husqvarna 1,0l = 1x38

Număr anunț
DA25792001
Autoritate contractantă
PRIMARIA COMUNEI ADÎNCATA IALOMITA (CUI 4365123)
Furnizor / câștigător
FORESTER SRL (CUI 12489815)
Cod CPV
16800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.510,10 RON
Valoare atribuită
1.510,10 RON
Data publicării
15.06.2020 00:00
Data finalizării
16.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.510,10 RON

din 1.510,10 RON estimat