Atribuită Cumpărare directă

ALCOOL SANITAR 500 ML- ALCOOL SANITAR UZ MEDICINAL (CONFORM CODULUI FISCAL IN VIGOARE), ACTIUNE BACTERICIDA SI FUNGICIDA, ARIA DE UTILIZARE TIP 1=DEZINFECTANT PRIN FRECARE PT TEGUMENTE TIP 2= DEZINFECTIA SUPRAFETELOR INERTE AVIZ BIOCIDE: 4127/BIO/01-02/12.24

Număr anunț
DA25780804
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DEVA (CUI 4374385)
Furnizor / câștigător
IOANA N&M SRL (CUI 15940153)
Cod CPV
24322500-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
300,30 RON
Valoare atribuită
300,30 RON
Data publicării
12.06.2020 00:00
Data finalizării
12.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

300,30 RON

din 300,30 RON estimat