Atribuită
Cumpărare directă
Folie Protectie Sticla Curbata 3D Lemontti pentru iPhone 11 Pro Max (Transparent) - 6 buc. Folie Protectie Sticla Curbata 3D Lemontti pentru iPhone 11 Pro (Transparent) - 1 buc. Folie Protectie Sticla Temperata Devia 3D pentru iPhone 8 / 7 (ALB) - 4 buc. Folie Protectie Sticla Temperata Devia 3D pentru iPhone 8 plus fullbody (Negru) - 1 buc. Conform oferta.
- Număr anunț
- DA25785402
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public de Impozite, Taxe si alte Venituri ale Bugetului Local (CUI 14260477)
- Furnizor / câștigător
- EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
- Cod CPV
- 32351300-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 578,11 RON
- Valoare atribuită
- 578,11 RON
- Data publicării
- 15.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.