Atribuită Cumpărare directă

CARTOFI 30KG/2,3 CEAPA 10KG/4,00 MAZARE CONGELATA 10KG/8,20 VARZA 25KG/1,90 IAURT NATUR 102BUC/0,90 LAPTE UHT 3.5% 25BUC/3,80 MORCOVI 10KG/4,00 AMESTEC LEGUME 10KG/6,50 OUA 120BUC/0,45 CARNAT CURCAN 17,63KG/12,90 PULPE PUI INTREGI 30KG/6,20 VEGETA 6KG/19,50 PULPA PORC 17,40KG/18,00 BISCUITI 100BUC/1,40 BOIA ARDEI 100G 5BUC/1,80 CREMWURSTI PUI 9 KG/19,98 PATE PORC 100GR 144BUC/1,05 BRANZA TOP. TRIUNGHI 50BUC/2,90 EUGENIA 96BUC/0,90 PASTA TOMATE 18 BUC/4,90 SMANTANA 900GR 2BUC/7,50 OASE VITA 10,924KG/8,00 TELINA RADACINA 10KG/4,50 PREZENTA TINE LOC DE COMANDA

Număr anunț
DA25744409
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Lipova (CUI 3518806)
Furnizor / câștigător
G & T SERVICES SRL (CUI 24266523)
Cod CPV
15897300-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.223,10 RON
Valoare atribuită
2.223,10 RON
Data publicării
04.06.2020 00:00
Data finalizării
05.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.223,10 RON

din 2.223,10 RON estimat