Atribuită Cumpărare directă

Acetone Laboratory Reagent, min. 99.5%, 1 L - 4 buc; Alcool etilic 96% PA, 1L - 4 buc; Alcool izopropilic, p.a, 1 L - 3 buc.

Număr anunț
DA25800725
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU OPTOELECTRONICA - INOE 2000 (CUI 9113623)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
488,98 RON
Valoare atribuită
488,98 RON
Data publicării
16.06.2020 00:00
Data finalizării
17.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

488,98 RON

din 488,98 RON estimat