Atribuită
Cumpărare directă
CARACTERISTICI Brand DeWalt Alimentare aparat 220V Specificatii tehnice Putere nominala: 1000 W; Putere debitata: 450 W; Turatie in gol: 0 - 820 rpm; Cadenta (lovituri/minut): 0 - 4700 bpm; Energie de impact: 4.2 J; Sistem de prindere: SDS-Plus; Capacitate maxima de gaurire in beton: 32 mm; Capacitate maxima de gaurire cu burghiu carota: 100 mm; Diametru maxim de gaurire in lemn: 32 mm; Diametru maxim de gaurire in metal: 13 mm; Lungime: 370 mm; Inaltime: 250 mm; Intensitate sonora: 86 dB(A); Intensitate acustica: 97 dB(A); Nivel de vibratii: 8.2 m/s² Greutate: 4.3 kg.
- Număr anunț
- DA25866162
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
- Furnizor / câștigător
- EPINVEST SRL (CUI 6541951)
- Cod CPV
- 42631000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.923,53 RON
- Valoare atribuită
- 1.923,53 RON
- Data publicării
- 29.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.