Atribuită
Cumpărare directă
Foarfeca birou 20,50 cm - 7 bucati x 6,40 lei Capsator 25 coli - 7 bucati x 12,50 lei Capse 24/6 - 7 cutii x 1,00 lei Agrafe birou 33mm - 14 cutii x 0,78 lei Sfoara bumbac 100gr. - 14 gheme x 2,90 lei Pix Unik unica folosinta - 70 bucati x 0,32 lei Pix unica folosinta - 14 bucati x 0,32 lei Marker permanent 2,5mm - 14 bucati x 2,00 lei Creion cu guma - 14 bucati x 0,85 lei Banda adeziva 48mm x 66m -14 role x 2,70 lei Fluid corector cu pensula 20ml. - 7 bucati x 1,50 le Dosar plic carton - 70 bucati x 0,60 lei Dosar sina carton - 14 bucati x 0,45 lei Ace gamalie 50gr. - 14 cutii x 1,20 lei Perforator 30 coli - 7 bucati x 17,50 lei Textmarker - 7 bucati x 2,40 lei Film index plastic 5 culori/set - 14 seturi x 2,95 lei Lipici solid36gr. - 7 bucati x 1,48 lei
- Număr anunț
- DA25868508
- Autoritate contractantă
- Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
- Furnizor / câștigător
- POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 561,96 RON
- Valoare atribuită
- 561,96 RON
- Data publicării
- 29.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.