Atribuită
Cumpărare directă
Var stins, 18 l; 1 bc * 45.00 lei Mixer ; 1 bc * 8.50 lei Rigips Super ;5 kg; 2 bc * 20.00 lei Hera Interior; 15l; 6 bc * 110.00 lei Folie protectie F4; 4 bc * 13.00 lei Amorsa perete ; 4l ; 2 bc * 15.00 lei Banda adeziva; 3 bc * 7.50 lei Renew Universal; 4 bc* 15.00 lei
- Număr anunț
- DA25844519
- Autoritate contractantă
- Orasul Sovata (Primaria Oras Sovata) (CUI 4436895)
- Furnizor / câștigător
- KIG S.R.L. (CUI 16100405)
- Cod CPV
- 44810000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 918 RON
- Valoare atribuită
- 918 RON
- Data publicării
- 24.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.