Atribuită Cumpărare directă

Executarea lucrărilor de descopleşirea speciilor forestiere de specii ierboase şi lemnoase, a lucrărilor de ajutorarea regenerării naturale prin îndepărtarea păturii vii respectiv prin extragerea tineretului şi a seminţişului preexistent, precum şi a lucrărilor de degajări respectiv a lucrărilor de îngrijire a arboretelor tinere - curăţiri.-

Număr anunț
DA25846730
Autoritate contractantă
Regia Publica Locala Ocolul Silvic Talmaciu R.A. (CUI 22140498)
Furnizor / câștigător
CEMBRA SRL (CUI 23022890)
Cod CPV
77231100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.457 RON
Valoare atribuită
23.457 RON
Data publicării
24.06.2020 00:00
Data finalizării
30.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.457 RON

din 23.457 RON estimat