Atribuită Cumpărare directă

Catedra - Compartiment pentru unitate pc cu polita deasupra si usa Corp rollbox cu 3 sertare, 2 mici si unul mai mare Structura catedrei cu 3 laturi acoperite pana jos Consola comparimentata deasupra blatului si aplicata pe fata catedrei in forma de L. Blatul dublat din pal colorat cantuit cu cant Abs de 2mm Glisierele sunt cu bile cu extractie totala Fronturile de sertare sunt cantuite cu cant Abs de 2mm 4 role la corpul cu sertare si manere de aluminiu la fetele de sertar Scaun catedra - piele ecologica Pupitru individual - dimensiuni 60x50x74cm Scaun reglabil elev Cuier dublu Dulap cu 2 usi - cu polite si doua usi cu yala L=100cm x l=42cm x H=207cm Dulap vestiar - cu polite si usi mici DIMENSIUNl: L=200CM X l=42CM X H=122CM Transportul si montajul incluse in pret Termen de livrare si montare 03.08.2020

Număr anunț
DA25839805
Autoritate contractantă
Administratia Scolilor Sector 6 (CUI 14314666)
Furnizor / câștigător
KARDINALE LUXURY FURNITURE SRL (CUI 27470896)
Cod CPV
39180000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35.544,90 RON
Valoare atribuită
35.544,90 RON
Data publicării
23.06.2020 00:00
Data finalizării
23.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.544,90 RON

din 35.544,90 RON estimat