Atribuită
Cumpărare directă
9780190912727 ZIMMERMAN BRINGING PSYCHOTHER TO THE UNDERS P 9780190845582 SUN GLOBAL SOCIAL MEDIA DESIGN C 9780198786337 BUTLER,KIRK PAEDIAT ENDOCRIN DIABETES 2E OSHPAED:M P 9780190608491 ABRAMSON BEYOND THE CASE GCE P 9780190862992 WHITESIDE EXPOS THER CHILD & ADOL ANX & OCD ABCT P 9780190931667 SAGUY COME OUT,COME OUT,WHOEVER YOU ARE P 9780190460518 WELLES,BAILON OHB NETWORKED COMMUNICATION OHBK C 9780198861485 SWALES OHB DIALECT BEHAV THERAPY OLOP P 9780198821304 LEWIS-JONES,MURPHY PAEDIATRIC DERMATOLOGY 2E OSHPAED:M P 9780198766360 ARULKUMARAN ET AL OXF TEXTB OBSTETRICS & GYNEA C 9780190936259 MADDEN NEUROTRAUMA NSBE P 9780190887629 Functional Neurosurgery 9780190938369 Mayo Clinic Internal Medicine Board Review 9780198746690 Oxford Textbook of Medicine 9780190634230 Vascular Disease, Alzheimer's Disease, and Mild Cognitive Impairment 9780198724322 Oxford Textbook of Headache Syndromes 9780198749288 Oxford Textbook of Advanced Critical Care Echocardiograph
- Număr anunț
- DA25854805
- Autoritate contractantă
- BIBLIOTECA JUDETEANA ALEXANDRU SI ARISTIA AMAN (CUI 4332185)
- Furnizor / câștigător
- BLACK CAT BOOKS SRL (CUI 27672100)
- Cod CPV
- 22113000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.263,92 RON
- Valoare atribuită
- 7.263,92 RON
- Data publicării
- 25.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.