Atribuită
Cumpărare directă
Sistemul prefabricat de imprejmuire si protectie perimetrala este realizat din urmatoarele componente: - stalpi verticali metalici cu o inaltime de 6m - panouri de gard realizat din bare de otel verticale cu ranforsari orizontale, amplasate de la cota 0m pana la cota de 3m, prinse pe stalpii verticali - plasa textila amplasata de la cota 3m pana la cota 6m, prinsa pe stalpii verticali Elementele metalice sunt galvanizate, apoi vopsite in sistem powder coating.
- Număr anunț
- DA25850158
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES (CUI 11447544)
- Furnizor / câștigător
- LES CONNAISSEURS SRL (CUI 36527029)
- Cod CPV
- 34928200-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 128.000 RON
- Valoare atribuită
- 128.000 RON
- Data publicării
- 24.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.