Atribuită Cumpărare directă

PLASE INSECTE dimensiunea 680 X 880 mm = 10 buc, 100 lei/ buc PLASE INSECTE dimensiunea 390 X 390 mm = 7 buc, 40 lei

Număr anunț
DA25803352
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean Giurgiu (CUI 4352620)
Furnizor / câștigător
MARLENE COM SRL (CUI 17643000)
Cod CPV
39525500-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.280 RON
Valoare atribuită
1.280 RON
Data publicării
17.06.2020 00:00
Data finalizării
24.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.280 RON

din 1.280 RON estimat