Atribuită Cumpărare directă

Toner HP Laser Jet Pro M 203dn 1 buc Toner hp Laser Jet M227SDN 1 buc Toner Hp Laser Jet pro M402dw 1 buc Toner Hp Laser Jet pro M130 fw 1 buc Toner HP Laser jet 1018 1 buc

Număr anunț
DA25800749
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC ZIMNICEA (CUI 4568357)
Furnizor / câștigător
SC ALBACOM BIZ SRL (CUI 15432686)
Cod CPV
30125000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
289,07 RON
Valoare atribuită
289,07 RON
Data publicării
16.06.2020 00:00
Data finalizării
17.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

289,07 RON

din 289,07 RON estimat