Atribuită
Cumpărare directă
Disponibil in mai multe variante de culori:NV002500 Capsator plastic Novus Evolution E25 25 coli capse 246 266 negru,NV002501 Capsator plastic Novus Evolution E25 25 coli capse 246 266 albastru, NV002502 Capsator plastic Novus Evolution E25 25 coli capse 246 266 rosu
- Număr anunț
- DA25800750
- Autoritate contractantă
- Colegiul Tehnic Mecanic Grivita (CUI 4283244)
- Furnizor / câștigător
- RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI 6562512)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 573,70 RON
- Valoare atribuită
- 573,70 RON
- Data publicării
- 16.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.