Atribuită
Cumpărare directă
-Dispenserul pentru prosoape mari Tork Reflex, cu derulare centrala este soluția ideală pentru mediile profesionale cu spațiu restrâns la dispoziție, datorită designului ergonomic. Sistemul este rezistent la apă, iar consumul de hârtie este redus cu aproximativ 37% față de celelalte dispensere, datorită eliberării unui singur șervețel odată. Caracteristici: Dispenser din plastic pentru prosoape, cu derulare centrală mare – Reflex Tork Design elegant, modern și funcțional, specific produselor Tork Elevation Dispune de o fereastra translucidă, ce permite monitorizarea consumului Reîncărcarea se realizează cu ușurință Un sistem complet închis (beneficiind în acest fel de protecție împotriva umidității sau murdăriei) și rezistent la apă, care îl recomandă inclusiv pentru medii sensibile, umede, sau pentru utilizarea în aer liber Dispune de un sistem de blocare cu cheie și încuietoare, ușor de accesat de către personalul de curățenie Are un sistem de prindere în perete cu șuruburi Sistem: M4 - Sistem Reflex cu derulare centrala mare Material: Plastic,Lățime: 310 mm, Înălțime: 252 mm, Adâncime: 240 mm -Rola cu prosoape de maini cu derulare centrala mare, Tork Reflex, cu lungimea rolei de 300 metri. H: 1.360 grame,Marca: Tork Termen de livrare :max.15 zile Beneficiar :Facultatea de Biologie si Geologie/Decanat-Maria Galis,Resp. achizitie :Ana Vadan
- Număr anunț
- DA25829151
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
- Cod CPV
- 44410000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 226,24 RON
- Valoare atribuită
- 226,24 RON
- Data publicării
- 22.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.