Atribuită
Cumpărare directă
Certificarea suplimentară reprezintă posibilitatea de a mai certifica suplimentar un psiholog sau mai mulți (dar nu mai mult de 9), pe același test sau baterie de teste, de către cumpărătorul pachetului de test. Certificare suplimentară de utilizare a scalei CERQ se acordă persoanelor fizice desemnate de către un deținător a scalei CERQ (aceasta se poate achiziționa odată cu testul sau ulterior), în vederea certificarii pe perioadă NEDETERMINATĂ. În vederea obținerii certificarii suplimentare CERQ, este necesar ca persoana fizică desemnată pentru certificare să posede diplomă de licenţă în psihologie. Dovada certificării se realizează prin emiterea, de catre SC COGNITROM SRL, a unui CERTIFICAT DE LICENȚĂ nominal. În această achiziție nu intră si alte materiale (caiete test, manuale, chei HASP etc.) mai putin
- Număr anunț
- DA25808647
- Autoritate contractantă
- CENTRUL JUDETEAN DE RESURSE SI ASISTENTA EDUCATIONALA TELEORMAN (CUI 18788247)
- Furnizor / câștigător
- COGNITROM S.R.L. (CUI 14033431)
- Cod CPV
- 33156000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 588,21 RON
- Valoare atribuită
- 588,21 RON
- Data publicării
- 17.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.