Atribuită Cumpărare directă

„Servicii de transmisii de date internet pentru sisteme de supraveghere video pentru Proiectul „Cresterea sigurantei si prevenirea criminalitatii in Sectorul 3” din cadrul Planului Integrat de Dezavoltare Urbana cod SMIS 7547; Servicii de transmisii de date internet necesare functionarii sistemului de monitorizare video si transmisii de date IP VPN MPLS L2 pentru circuitul de bucla locala cu STS.”

Număr anunț
DA25809882
Autoritate contractantă
SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
72318000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36.069 RON
Valoare atribuită
36.069 RON
Data publicării
18.06.2020 00:00
Data finalizării
22.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.069 RON

din 36.069 RON estimat