Atribuită
Cumpărare directă
PRONTO PODELE PRONTO GRESIE PRONTO SPRAY DOMESTOS ODORIZANT SANO WC/BREF CLOR LA 1L,ACE CLOR LA 1L,ACE FAIRY DETERGENT VASE 800ML MANUSI MENAJ SAPUN LICHID 5L SAPUN LICHID 500ML,SAVELLE SOLUTIE GEAM CLIN REZERVA MOP BUMBAC PERIE WC CU SUPORT PROSOP HARTIE ZZ HARTIE IGIENICA ONDA SACI MENAJ 60L REZERVA APARAT AIRWICK PASTILE MASINA VASE GALEATA DE 13L, CU STORCATOR MARE TRAFALET 25CM REZERVA TRAFALET
- Număr anunț
- DA25808355
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL RESITA (CUI 3228764)
- Furnizor / câștigător
- MURARIU SIMONA SRL (CUI 25463965)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.338,05 RON
- Valoare atribuită
- 2.338,05 RON
- Data publicării
- 17.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.