Atribuită Cumpărare directă

Manometru apa 0-6 bari, diametru cadran 100mm, pozitie teava: lateral. Cost livrare la sediul nostru inclus

Număr anunț
DA25808592
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES (CUI 4367728)
Furnizor / câștigător
ROMSTAL IMEX SRL (CUI 5990324)
Cod CPV
38425100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
169,74 RON
Valoare atribuită
169,74 RON
Data publicării
17.06.2020 00:00
Data finalizării
18.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

169,74 RON

din 169,74 RON estimat