Atribuită Cumpărare directă

Cantități livrate integral conform achizitie care tine loc si de comandă.

Număr anunț
DA25830647
Autoritate contractantă
COMPLEX DE SERVICII SOCIALE TANDAREI (CUI 17082218)
Furnizor / câștigător
SANALACT SRL (CUI 15183259)
Cod CPV
15541000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
383,50 RON
Valoare atribuită
383,50 RON
Data publicării
22.06.2020 00:00
Data finalizării
23.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

383,50 RON

din 383,50 RON estimat