Atribuită Cumpărare directă

CIMENT 30*18.49; ADEZIV 15*58.82; PLASA SUDATA 10*166.39; VAR 10*13.45; VAR LAVABIL 2*294.12

Număr anunț
DA25812825
Autoritate contractantă
COMUNA POIANA (PRIMARIA COMUNEI POIANA) (CUI 16371374)
Furnizor / câștigător
PODTEC SRL (CUI 10256872)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.823,53 RON
Valoare atribuită
3.823,53 RON
Data publicării
18.06.2020 00:00
Data finalizării
19.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.823,53 RON

din 3.823,53 RON estimat