Atribuită Cumpărare directă

Servicii de mentenanță a instalațiilor de protecție împotriva incendiilor la sediul DGASPC Alba (Alba Iulia, B-dul 1 Decembrie 1918, nr. 68, jud. Alba) și la Locuința protejată nr. 19 Abrud(Abrud, Str. Cetății, nr. 1, jud. Alba). Conform anunt nr. ADV1151598/10.06.2020.

Număr anunț
DA25807515
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI ALBA (CUI 9266163)
Furnizor / câștigător
AMASECURTIY (CUI 21316090)
Cod CPV
50413200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.000 RON
Valoare atribuită
4.000 RON
Data publicării
17.06.2020 00:00
Data finalizării
17.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.000 RON

din 4.000 RON estimat