Atribuită
Cumpărare directă
CERQ - Chestionar de evaluare a copingului cognitiv-emotional este un chestionar multidimensional, construit pentru a identifica strategiile de coping cognitiv-emotional, pe care o persoana le folosite dupa ce a trait anumite evenimente sau situatii negative. Contine: Chestionar de coping cognitiv-emotional, Manualul de norme. Set de 25 de chestionare – adulti Set de 25 de – adolescenti Fisa de cotare Certificatul de utilizare emisa pe numele psihologului desemnat de catre beneficiar
- Număr anunț
- DA25808712
- Autoritate contractantă
- CENTRUL JUDETEAN DE RESURSE SI ASISTENTA EDUCATIONALA TELEORMAN (CUI 18788247)
- Furnizor / câștigător
- COGNITROM S.R.L. (CUI 14033431)
- Cod CPV
- 33156000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 504,20 RON
- Valoare atribuită
- 504,20 RON
- Data publicării
- 17.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.