Atribuită
Cumpărare directă
Autoritatea contractanta achizitioneaza in conditiile legii servicii de reparare/reconditionare pentru o masa mare cu dimensiunea de 230cm/96cm/85cm) , donata Bibliotecii Alexandru si Aristia Aman de Prof.Acad. Dinu C. Giurescu. Piesa se afla in conditii avansate de degradare, necesitand operatiuni speciale pentru reconditionare. Ridicarea produselor in vederea reconditinarii se va face de la sediul autoritatii contractante in intervalul orar 8.00-16.30.
- Număr anunț
- DA25812415
- Autoritate contractantă
- BIBLIOTECA JUDETEANA ALEXANDRU SI ARISTIA AMAN (CUI 4332185)
- Furnizor / câștigător
- BASTUMAD 2019 S.R.L. (CUI 40466361)
- Cod CPV
- 50000000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.800 RON
- Valoare atribuită
- 2.800 RON
- Data publicării
- 18.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.