Atribuită
Cumpărare directă
Lucarile sunt pentru protectia acostamentului drumului si cuprind: amenajare sant, finisare teren, asternere strat drenant din nisip 5 cm grosime , executie radier din beton C16/20 , pereti din beton C30/37, montare armaturi pentru beton ,montare tuburi corugate 15 bucati D=1000 mm, L = 6,20 m.
- Număr anunț
- DA25823242
- Autoritate contractantă
- Comuna Gircina (CUI 2612910)
- Furnizor / câștigător
- EDIL MATTEO DMS SRL (CUI 36143290)
- Cod CPV
- 45000000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 214.512,19 RON
- Valoare atribuită
- 214.512,19 RON
- Data publicării
- 19.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.