Atribuită Cumpărare directă

Pachet servicii de Medicina Muncii pentru anuntul publicitar nr. ADV1152286/15.06.2020 publicat de Seviciul Public Management Spitale, Cabinete Medicale si Crese din Municipiul Craiova pentru personalul de la Serviciul Crese

Număr anunț
DA25829104
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC MANAGEMENT SPITALE ȘI CABINETE MEDICALE DIN MUNICIPIUL CRAIOVA (CUI 23434670)
Furnizor / câștigător
CAB. MED. DR. VLĂDAIA MONICA SRL (CUI 35282184)
Cod CPV
85147000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.593,50 RON
Valoare atribuită
2.593,50 RON
Data publicării
22.06.2020 00:00
Data finalizării
22.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.593,50 RON

din 2.593,50 RON estimat