Atribuită Cumpărare directă

Meniu catering masa festiva pentru 28 persoane . Livrarea se va realiza in data de 29.06.2020, orele 11:30.

Număr anunț
DA25832477
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL TG.JIU (CUI 4246378)
Furnizor / câștigător
RATIPEST PROD SRL (CUI 16119530)
Cod CPV
55520000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
565,04 RON
Valoare atribuită
565,04 RON
Data publicării
22.06.2020 00:00
Data finalizării
22.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

565,04 RON

din 565,04 RON estimat