Atribuită
Cumpărare directă
Elaborarea documentațiilor de atribuire pentru obiective de infrastructura mare (5-40milioane eur), de tipul proiectare si executie; intocmire documentatie pentru contract de management si supervizare Analizarea obiectivelor de investitii pentru autoritati publice locale - stadiu, documentatii existente, documentatii suplimentare necesare, pentru care au fost elaborate / aprobate Cereri de Finantare, precum si a planului de achizitii Asistenta acordata autoritatii publice pe tot parcursul ambelor proceduri de achiziție publica, pana semnarea contractului de proiectare si executie, inclusiv prin desemnarea unuia sau mai multor experti cooptati pentru evaluarea propunerilor tehnice si financiare; sprijin pentru derularea altor proceduri de achizitie publica directa in cadrul proiectului, in conformitate cu legislatia de achiziţie in vigoare in Romania.CONFORM CAIET DE SARCINI ATASAT.
- Număr anunț
- DA25813189
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA ADMINISTRATIA ZONEI LIBERE SULINA (CUI 3053425)
- Furnizor / câștigător
- CONSIROUTE SRL (CUI 28030087)
- Cod CPV
- 79418000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 130.000 RON
- Valoare atribuită
- 130.000 RON
- Data publicării
- 18.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.