Atribuită
Cumpărare directă
CULOARE MATERIAL NEGRU . DESCRIERE: cadru metal negru vopsit in camp electrostatic, teava de 30 x 15, perete de 1,2 mm, dopuri plastic pentru protejarea pardoselei cadru prevazut cu 2 traverse din otel ce sustin sezutul interior spatar si sezut lemn stratificat 6 mm spatar si sezut tapitat-material textil 280g/mt, rezistenta la frecare >27.000 cicluri,diverse culori(negru, gri, rosu, albastru, bordo, maro) burete spatar si sezut de 35 mm acoperitor sezut si spatar plastic suprapozabil Greutate max sustinuta 120 kg Dimensiuni: inaltime totala 84cminaltime sezut 47 cminaltime spatar 43 cmadancime sezut 45 cmlatime sezut 47 cmlatime sezut cu cadru 54 cmlatime spatar 48 cm
- Număr anunț
- DA25816036
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU OPTOELECTRONICA - INOE 2000 (CUI 9113623)
- Furnizor / câștigător
- TRAFFIC CHAIRS SRL (CUI 18542594)
- Cod CPV
- 39112000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.680 RON
- Valoare atribuită
- 2.680 RON
- Data publicării
- 18.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.