Atribuită
Cumpărare directă
1. Hartie igienica tip Jumbo: rola hartie igienica lungime > 130 ml, 2 straturi, gofrata, diametru 19 cm. 2. Mop bumbac: material bumbac, greutate > 280 g 3. Coada spalator: material metal, lungime 140-160 cm, protectie pvc, tip Vileda 4. Saci plastic 120 l: material PVC, capacitate 120 litri, culoare negru mat, rezistenta ridicata.
- Număr anunț
- DA25813820
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii U.M. 02412 Bucuresti (CUI 4283287)
- Furnizor / câștigător
- TIMAR TRADING IMPEX SRL (CUI 21849468)
- Cod CPV
- 33761000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.166 RON
- Valoare atribuită
- 3.166 RON
- Data publicării
- 18.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.