Atribuită Cumpărare directă

Servicii de imprimare pentru o perioada de 6 luni , pana la 31.12.2020 , conform caiet de sarcini atasat. Achzitia se va finaliza cu incheierea unui contract .

Număr anunț
DA25812311
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL CRAIOVA PELENDAVA (CUI 11964885)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
Cod CPV
98300000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.400 RON
Valoare atribuită
5.400 RON
Data publicării
18.06.2020 00:00
Data finalizării
18.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.400 RON

din 5.400 RON estimat