Atribuită
Cumpărare directă
Cod si denumire CPV: 39160000-1 Mobilier scolar (Rev.2) Descriere: Denumire UM Cod Cantitate Pret vanzare Dulap biblioteca cu 2 usi si rafturi (802x403x1816mm) Buc MBDUA0632 4 405 Cuier de perete (1200x300mm) Buc MBEC01 12 99 Dulap Modular 3 (900x390x1800mm) Buc MBShMR18 1 789.91 TABLA SCOLARA MONOBLOC ALBA 2200X1200 Buc TSMAE220 4 467 Catedra cu sertare si dulap (1500x600x750mm) Buc MBSIRU4104 4 602 Scaun profesor MBSP02 Buc MBSP02 10 70 Dulap "Mozaic" pentru copii (1296x350x1040mm) Buc MBDCUA28497 12 464 Banca scolara dubla, cu inaltimea reglabila Buc MBSIRUA0161 65 190 Scaun scolar, cu inaltimea reglabila (HPL) Buc MBSSCUA0295HPL 130 108
- Număr anunț
- DA25828696
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "PETER THAL (CUI 29413200)
- Furnizor / câștigător
- EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
- Cod CPV
- 39160000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 40.531,91 RON
- Valoare atribuită
- 40.531,91 RON
- Data publicării
- 22.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.