Atribuită Cumpărare directă

KABIVEN PERIPHERAL X 1440 ML COMBINATII , EMULSIE PERF. - 12 BUCATI. (3 CUTII X 4 PUNGI)

Număr anunț
DA25857916
Autoritate contractantă
SPITALUL DE URGENTA AL MAI "PROF. DR. DIMITRIE GEROTA"BUCURESTI (CUI 4283767)
Furnizor / câștigător
FRESENIUS KABI ROMANIA SRL (CUI 3391027)
Cod CPV
33690000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.093,74 RON
Valoare atribuită
1.093,74 RON
Data publicării
25.06.2020 00:00
Data finalizării
26.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.093,74 RON

din 1.093,74 RON estimat