Atribuită
Cumpărare directă
6984000107256 CAPAC DOZA ROTUNDA 65/85MM BUC 10.00*2.94 6984000016701 SURUB R2 4*45 BUC 190.00*0.08 6984000154274 CUTIE DIBLU PLASTIC 6*41 190BUC BUC 1.00*36.55 6984000000564 CANAL CABLU 25*16MM BUC 10.00*2.61 6984000123188 CANAL CABLU 40*25MM BUC 10.00*5.04 6984000117170 CANAL CABLU 16*16MM BUC 10.00*2.10
- Număr anunț
- DA25820861
- Autoritate contractantă
- Academia Nationala de Muzica "Gheorghe Dima (CUI 4722471)
- Furnizor / câștigător
- DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
- Cod CPV
- 44100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 179,41 RON
- Valoare atribuită
- 179,41 RON
- Data publicării
- 19.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.