Atribuită
Cumpărare directă
Valoarea intretinerei se refera la corp de iluminat stradal/luna, intretinerea se efectueaza lunar si nu contine valoarea materialelor schimbate.In intretinere se intelege verificarea vizuala ,constatarea defectiuni, inlocuirea materialelor defecte. 567 corpuri de iluminat x 6 luni x 2,5 lei/corp
- Număr anunț
- DA25818389
- Autoritate contractantă
- UNITATEA ADMINISTRATIV TERITORIALA A COMUNEI CHERECHIU (CUI 5722747)
- Furnizor / câștigător
- INTER-PAL SERVICII SRL (CUI 5181536)
- Cod CPV
- 50232100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.505 RON
- Valoare atribuită
- 8.505 RON
- Data publicării
- 19.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.