Atribuită Cumpărare directă

Birou calculator V498, stejar bronz, 130 x 75 x 63 cm, scaune ergonomic directorial de birou , Scaun de conferinte tapitat cu tesatura moale si confortabila. Baza metalica.

Număr anunț
DA25824501
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR1 RIMNICELU (CUI 28278253)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39100000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.739,56 RON
Valoare atribuită
1.739,56 RON
Data publicării
20.06.2020 00:00
Data finalizării
22.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.739,56 RON

din 1.739,56 RON estimat