Atribuită
Cumpărare directă
Nr.|Denumire produs|U.M.|Cantitate|Pret fara TVA|Valoare| 1.|CAZMA S506 - 300x220 MM, COADA LEMN 1500 MM|buc|10.00|39.5600| 2.|LOPATA PATRATA, COADA LEMN, L-1500 MM S501L|buc|15.00|38.2500| 3.|SAPA FORJATA|buc|10.00|30.0400| 4.|FURCA 4 COARNE (320 X 200 MM) |buc|5.00|20.7900| 5.|COADA LEMN PENTRU SAPA FORJATA (S) |buc|10.00|13.1000| 6.|Matura nuiele|buc|10.00|11.5000
- Număr anunț
- DA25817305
- Autoritate contractantă
- COMUNA FACAENI (CUI 4365379)
- Furnizor / câștigător
- OFFICE PARTENER SRL (CUI 22131724)
- Cod CPV
- 44511000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.619,70 RON
- Valoare atribuită
- 1.619,70 RON
- Data publicării
- 18.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.