Atribuită Cumpărare directă

PACHET PRODUSE CONFORM ANUNT ADV NR 1152273/15.06.2020 VALOARE : 10105.00 LEI -masca de protectie 50 buc/cutie-200 cutii x 39.50 lei -manusi examinare marime L SI XL 100 buc/cutie- 30 cutii x 49.00 lei -manusi examinare masura S 100buc/cutie - 15 cutii x 49.00 lei

Număr anunț
DA25818327
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA GEORGE BARITIU BRASOV (CUI 4443159)
Furnizor / câștigător
TIMAR TRADING IMPEX SRL (CUI 21849468)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.105 RON
Valoare atribuită
10.105 RON
Data publicării
19.06.2020 00:00
Data finalizării
19.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.105 RON

din 10.105 RON estimat