Atribuită
Cumpărare directă
ECHIPAMENT DE SONORIZARE - compus din: 1) - Amplificator de Linie 100V 250W MPA250/SAL-3buc; 2) - Boxa Radioficare 30W - 100V Tip Coloana de Exterior TC-CS315/LP-18buc; 3) - Rack de podea 19 Triton 27U-1buc 4) - Panou ventilatie Triton pentru rack de podea 19"-1buc ; 5) - Priza Triton 19" 8xSchuko DIN49440 16A, cu intrerupator-1buc; 6) - Cablu difuzor-400buc ; 7) - Mixer Ibiza DJM95USB-REC-1buc;
- Număr anunț
- DA25869649
- Autoritate contractantă
- Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
- Cod CPV
- 30000000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.799,15 RON
- Valoare atribuită
- 16.799,15 RON
- Data publicării
- 29.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.