Atribuită Cumpărare directă

DOMESTOS, CIF, LAVETE, MANUSI, COS GUNOI , DETERGENTI ETC.

Număr anunț
DA25872042
Autoritate contractantă
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT DUMBRAVA MINUNATĂ REȘIȚA (CUI 28282890)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.014,51 RON
Valoare atribuită
1.014,51 RON
Data publicării
29.06.2020 00:00
Data finalizării
30.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.014,51 RON

din 1.014,51 RON estimat