Atribuită
Cumpărare directă
Agar CCA (Microinstant Chromogenic Coliform Agar)-= 1 Flaconx500 gr,Mediu Slanetz Bartley=1flx500 gr,REACTIV FOSFATAZA ACIDA=1 pachet,Kovac's indole reagent=1flx100 ml. Conform oferta din data de 25.06.2020. Produsele vor fi insotite de certificat de calitate si instructiuni de folosire in limba romana. Valabilitate 12 luni de la data livrarii.
- Număr anunț
- DA25863753
- Autoritate contractantă
- Directia de Sanatate Publica Dambovita (CUI 4207123)
- Furnizor / câștigător
- NOVACHIM TRADING SRL (CUI 12178991)
- Cod CPV
- 24931250-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.710 RON
- Valoare atribuită
- 2.710 RON
- Data publicării
- 26.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.