Atribuită Cumpărare directă

Prezenta fisa tine loc de comanda ferma. ACTIV PE CORONAVIRUS IN DOAR 30 SEC !!! Servetele impregnate cu solutie fara alcool, destinate dezinfectiei rapide a mobilierului si a echipamentelor medicale sensibile la alcool. Prezintã efect bactericid, fungicide, virucid complet si sporicid impotriva Clostridium dificile in doar 2 min. Recomandat si pentru dezinfectia rapidã a sondelor ecografice. Produs avizat de Ministerul Sanatatii: Aviz Nr. 4459BIO/02/12.24 Ambalaj: pachet x 100 servetele Producator - Dr. Schumacher (Germania)

Număr anunț
DA25820572
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN VRANCEA (CUI 7442859)
Furnizor / câștigător
TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI 9384088)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.698,50 RON
Valoare atribuită
8.698,50 RON
Data publicării
19.06.2020 00:00
Data finalizării
19.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.698,50 RON

din 8.698,50 RON estimat