Atribuită
Cumpărare directă
10 1020235 MASINA DE GAURIT CU PERC. HP 1640 MAKITA BUC 1,00 311,39 261,67 49,72 20 1007118 DISC TAIERE METAL 125X1.6 2608600219 BUC 10,00 4,50 37,82 7,18 30 1018949 PACHET SUPERTIT FIN 2,5X350 E6013 (4,5) PAC 1,00 79,16 66,52 12,64 40 6019247 ROTI PIV.OTEL/POLIAM.160MM/135KG PL BUC 4,00 52,78 177,41 33,71 50 6000533 TEAVA DREPT 60X40X3 BUC 3,00 113,94 287,24 54,58
- Număr anunț
- DA25855630
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DIN PITESTI (CUI 4122183)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 830,66 RON
- Valoare atribuită
- 830,66 RON
- Data publicării
- 25.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.