Atribuită Cumpărare directă

Servicii de consultanta si asistenta pentru obtinerea finantarii nerambursabile si implementarea proiectelor cu finantare nerambursabila. Serviciile constau in asistenta reprezentantilor beneficiarului la realizarea urmatoarelor activitati: •Intocmirea Cererii de finantare pentru obtinerea sprijinului financiar nerambursabil; •Intocmirea memoriului justificativ/documentatie tehnica pentru obtinerea sprijinului financiar nerambursabil; •Intocmirea si depunerea dosarului spre evaluare la institutiile abilitate; •Depunerea dosarului la finantator in cadrul sesiunilor de selectie a proiectelor; •Clarificari/completari in perioada de evaluare a dosarului cererii de finantare; •Managementul investitiei in conditiile impuse de contractul de finantare.

Număr anunț
DA25854722
Autoritate contractantă
COMUNA BABANA (PRIMARIA) (CUI 4543980)
Furnizor / câștigător
IMPRESSION PROMOTIONS ADVERTISING SRL (CUI 17450875)
Cod CPV
79400000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.000 RON
Valoare atribuită
6.000 RON
Data publicării
25.06.2020 00:00
Data finalizării
26.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.000 RON

din 6.000 RON estimat